Front End

CSS filter kullanımı

Written by Dost Biri

recherche homme s rieux pour mariage Arkadaşlar merhabalar. Bu yazı ile bir http://www.mongoliatravelguide.mn/?sakson=24-binary&97a=c5 resmi css ile siyah beyaz yapıp mouse üstüne gelince ( http://coleface.com.au/2015/07/ hover) tekrar http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-348600.html binäre optionen template renklendirme yada benzeri renk değişimlerini yapmamıza olanak tanıyan http://huntersneeds.net/rigaro/2949 filter komutunu sizlere anlatmaya çalışacağım.

opcje binarne demo exbino Css ile bir resmi siyah beyaz yapıp hover olunca tekrardan renklendirdiğimiz komut filter komutudur. Kullanımı ise oldukça basittir. Öncelikle bu işlemler için kullanacağımız kodu paylaşmak istiyorum.

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/1998 .img{
-webkit-filter: grayscale(100%); /* Safari 6.0 - 9.0 */
filter: grayscale(100%);}

http://flywind.com.br/bakester/3541 .img:hover{
-webkit-filter: grayscale(100%); /* Safari 6.0 - 9.0 */
filter: grayscale(0%);
transition:filter .5s ease-in-out;}

follow link Yukarıdaki ilk kısım bizim resmimizi siyah beyaz hale getirmeye yarıyor. Grayscale %100 yapmamız resmimiz siyah beyaz hale getirmeye yarar. İkinci kısımda ise mouse resmimizin üstüne geldiğinde tekrardan renklendirmemizi sağlıyor. Buradaki grayscale(0%) ise resmimizi tekrardan renkli görmemize yardımcı oluyor. Transition komutu ise bu renk geçisinin ne kadar sürede olması gerektiğini gösteriyor. Bu satırı eklemezseniz resmimizin renk değişimi mousenin remin üstüne gelip gitmesiyle anında olur. Ben bu kod bloğunda bu işlemin 0,5s’de olmasını sağladım. Bu sayede renk değişim işlemi göze daha hoş görünüyor.

http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/translate.google.com/translate.google.com/page-rooms.html Yazım umarım faydalı olmuştur. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

reddit dota 2 matchmaking update  

About the author

Dost Biri

Leave a Comment

enter site