İşletim Sistemleri

Mac mi ? Windows mu ?

Written by Dost Biri

http://weselny-duet.pl/visre/pieor/392 Sevgili okurlar,

0kcupid dating site Öncelikle hayatınızın mutlu, sağlık ve huzurlu geçmesini dilerim. Bu yazımızda opcje binarne no deposit Mac ve click here Windows işletim sistemlerini kısa bir karşılaştırmasını yapacağız. Kullanacağınız bilgisayarı almadan önce bilgisayar ile birlikte neler yapacağınızı gözden geçirelim. Eğer ofis ortamında kullanılacak bir bilgisayar arıyorsanız benim tavsiyem Mac işletim sistemleridir.Sebebine gelecek olursak Mac sistemlerin tepki süreleri ve zaman içerisinde eskimeyen yazılım yapısı ile ofiste sizi sürekli uğraştırmayacaktır. Çok kolay yedekleme yapabilme özelliği ve dizüstü bilgisayarların uzun süreli şarj kapasiteleri yine tercih etmemiz gerektiğini ispatlamaktadır. Türkiye olarak Mac sistemlerine çok aşina olmasak ta kısa bir zamanda kullanımını kavrayıp uzun süreler sorunsuz bir biçimde kullanabiliriz.  Ayrıca zaten Photoshop için Mac bilgisayarları renk uyumu ve hızları sayesinde grafiker arkadaşlarında tercih ettiği sistemlerdir.

watch Windows bilgisayarlar ise ben ara sıra da oyun oynarım ve çizim programlarım sadece Windows’ta çalışıyor diye arkadaşların tercih sebebidir. Şunu da eklemek lazım birçok çizim programının Mac versiyonları da mevcuttur. Fakat yinede oyun oynuyorsanız mutlaka Windows sistemlere yönelmelisiniz. Hatta özel olarak oyuncular için tasarlanmış bilgisayarları tercih etmelisiniz. Oyun için tasarlanmayan dizüstü ne kadar oyunları açabilse de fazla ısınmadan dolayı ömrü azalacaktır. Şöyle içerisindeki tahmini sıcaklık tasarlandığından hesaplanıp ona göre parçalar ve kasa malzemesi seçilmektedir. Siz sürekli yüksek sıcaklıklarda kullanacağınız dizüstü bilgisayar zamanla ısıdan dolayı kasa malzemesi gevrekleşecek ve çatlamaya, dökülmeye başlayacaktır. Aynı zamanda ana kartın üzerindeki parçaların, ana karta bağlandığın pinler yerlerinde tutmamaya ve lehimlerininin gevşemesiyle sökülmeye başlayacaktır. Tabi ki bu sorunlar bilgisayarınızın sonunu getirecektir. Eğer oyun oynanacak bir bilgisayar istiyorsanız benim öncelikli tercihim masaüstü bilgisayarlardır. Parçalarını büyüklüğü ve ısı sirkülasyonunun daha verimli olması bizi masaüstü oyuncu bilgisayarlarına yöneltmektedir. Tabi ki oyuncular için tasarlanmış dizüstü bilgisayarları da unutmamak gerekir. Bu bilgisayarlar size istediğiniz verme konusunda diğer dizüstü bilgisayarlardan daha iyidir ama şahsi tercihim kesinlikle masaüstü sistemlerdir.

opcje binarne opis Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyar, herkese mutlu hayatlar dilerim.

source url Saygılarımla,

About the author

Dost Biri

Leave a Comment

http://vagnvagensbygg.se/firmenit/3195

go site

cual es la mejor web para conocer chicas

Dove mettere i soldi in opzioni binarie, http://www.mcmp.cz/biorefre/320. Luxury apartment with 4 rooms, located on the 10th floor in one of the most modern residential complexes on the market today, available now for rent.

wohnmobil bekanntschaften